Aktualności z regionu

Trojmiasto.pl: Fakty i opinie

Trojmiasto.pl - wiadomości www.trojmiasto.pl
  • Wspólne działania Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Gdańsku oraz Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Prokuratury Okręgowej w Zamościu doprowadziły do zatrzymania czterech osób, które działając w zorganizowanej grupie przestępczej miały wyłudzić podatek VAT w kwocie ok. 7 mln zł. Jak dowiedziało się Trojmiasto.pl, jednym z zatrzymanych ma być Przemysław M., były wiceprezes Grupy Lotos.

  • Tereny położone nad Jeziorem Wysockim na Osowej są regularnie zaśmiecane. Obecnie zalegają tam sterty przeróżnych odpadków, których nikt nie sprząta. Powód? Właścicielka nieruchomości zmarła kilka miesięcy temu, a do czasu zakończenia postępowania spadkowego miejskie służby nie mogą nic zrobić.

  • Był poszukiwany pięcioma listami gończymi w Polsce, a kolejnymi na Islandii, gdzie m.in. miał dopuścić się napaści seksualnej - 39-latek z Sopotu wpadł w ręce policji, bo poszedł odwiedzić kolegę w areszcie. Myślał, że stróże prawa nie zorientują się, że próbuje wejść na teren zakładu posługując się cudzym paszportem.

  • Nocna burza zalała skrzyżowania i dworzec PKP Gdynia Główna . Trwa szacowanie strat. Na szczęście meteorolodzy uspokajają - burze już się wyszalały i opadów być nie powinno. Zaczną się za to upały.

Galeria zdjęć

VIVA OLIVA 2016

Oto Gdańsk, wystawa na 25-lecie GLAZA EXPO DESIGN