Aktualności z regionu

Trojmiasto.pl: Fakty i opinie

Trojmiasto.pl - wiadomości www.trojmiasto.pl
  • Młody Norweg wychylił się przez barierkę Mostu Stągiewnego i wpadł do lodowatej Motławy. Choć obecni w pobliżu świadkowie rzucili mu na pomoc koło ratunkowe, nie był w stanie do niego dopłynąć. Dopiero przybyli na miejsce strażacy uratowali życie tonącego mężczyzny. Podczas wyciągania go z wody, czuć było od niego wyraźną woń alkoholu.

  • Podając się za policjanta CBŚ przystawił ochroniarzowi na parkingu pistolet do głowy i zażądał, aby ten przestawił cudze auto, które rzekomo zajęło jego miejsce. 24-latek jest już w rękach prawdziwej policji, podobnie jak jego broń, która okazała się plastikowym pistoletem na kulki.

  • Z reguły służą za słupy ogłoszeniowe lub pole do popisu pseudografficiarzy. Mowa o skrzynkach elektrycznych, które są nieodłącznym elementem każdego miasta. Rada Dzielnicy Przymorze Małe rozpoczęła pilotażowy program, który ma na celu podniesienie ich estetyki - zostaną one pokryte grafikami studentów gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych.

  • Według policjantów z patrolu drogówki to był bardzo spokojny dzień na gdyńskich drogach. Założę się jednak, że u większości osób tyle nie dzieje się w pracy przez cały tydzień. Na wspólnej służbie z policją poznaliśmy nie tylko kuriozalne tłumaczenia kierowców, ale też zaskakującą nieznajomość prawa u niektórych z nich.

Galeria zdjęć

VIVA OLIVA 2016

Oto Gdańsk, wystawa na 25-lecie GLAZA EXPO DESIGN